Filmy

 Kot w Butach odkryje, że jest pasjonatem przygód. Wykorzystał już wszystkie swoje osiem z dziewięciu istnień. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

To spektakularne kino drogi. Towarzyszymy bohaterom w podróży przez potwornie piękne wzgórza i niziny kapryśnej wyspy. Długa i wymagająca wyprawa staje się podstawą do odkrywania ludzkiej duszy i najgłębiej skrywanych myśli. Bohaterowie na tle chłodnych i pustych pejzaży, konfrontują się z samotnością i obcością. Chociaż jesteśmy świadkami długiej podróży, to nie człowiek jest najważniejszym elementem tego wyjątkowego obrazu. Jest to jeden z niewielu filmów, który stawia świat przedstawiony na pierwszym miejscu. A jest co podziwiać!

Kaśka i Krzysiek – młode, atrakcyjne małżeństwo z uroczym synkiem i mieszkaniem w malowniczej okolicy. Wydaje się, że powinni być szczęśliwi, a jednak są na skraju rozwodu. Każdy dzień spędzają tak samo – na kłótniach. Aż do poranka, od którego muszą współpracować jak jeszcze nigdy dotąd. A wszystko przez… zamianę ciał. Od teraz Krzysiek jest Kaśką, a Kaśka Krzyśkiem. Każde z nich musi przejąć obowiązki tego drugiego i stawić czoła problemom, o których istnieniu wcześniej nie miało pojęcia… Czy to sprawi, że inaczej spojrzą na siebie nawzajem i nauczą się empatii?

Jak wiele rzeczy może pójść „nie tak” w najważniejszym dniu Państwa Młodych? Komedia pomyłek, w której próba ustalenia, kto kim jest naprawdę i co przed kim ukrywa, wydawać się będzie nie do rozplątania.

 

Skip to content