Kontakt

KINO-TEATR SYRENA

ul. Narutowicza 2

98-300 Wieluń

tel.: 43 656 44 66

KINO-TEATR SYRENA CZYNNY JEST OD GODZINY 13 LUB PÓŁ GODZINY PRZED PIERWSZYM SEANSEM JEŚLI ROZPOCZYNA SIĘ ON WCZEŚNIEJ NIŻ O GODZINIE 13:30

Dyrektor: Elżbieta Kalińska

Kierownik Kino-Teatru Syrena:

Wojciech Kusiak –  tel. 660 742 790 –  kino@wdkwielun.pl

Kierownik promocji:

Magdalena Wujec – mwujec@wdkwielun.pl

Kierownik sceny:

Marek Walczak – tel. 735 984 807 – m.walczak@wdkwielun.pl

Rezerwacje grupowe:

Mirosława Rzepecka – 795 483 308 – m.rzepecka@wdkwielun.pl

Rezerwacji dokonujemy w godzinach 8-16

KINO – TEATR SYRENA:
Sebastian Szajner – pracownik obsługi, kinooperator – s.szajner@wdkwielun.pl
Maciej Świderski – kinooperator – m.swiderski@wdkwielun.pl
Grażyna Budzeń – kasjer – g.budzen@wdkwielun.pl
Monika Fidelak- kasjer – m.fidelak@wdkwielun.pl
Dagmara Szymanek – kasjer – dszymanek@wdkwielun.pl

Skip to content